Lokalizacja 62-050 Mosina ul. Marii Kownackiej 3
Kampery 607 725 838 Busy 797 355 477
biuro@bamar-kamper.pl

Planujesz wakacje marzeń? Oto 10 powodów, dlaczego warto jechać w podróż kamperem.​

Kampery oraz busy na wynajem

Planujesz wakacje marzeń? Oto 10 powodów, dlaczego warto jechać w podróż kamperem.​

Urlop z przyczepami kempingowymi i kampingowymi to gwarancja, że ​​Twoje letnie wakacje będą się podobały dla całej rodziny! Dlatego:

 1. Odłącz się od codzienności
  Wakacje na kempingu to szansa, aby nie robić rzeczy, które utrzymują nas w domu tak bardzo zajęci. Po osiedleniu się na kempingu nie musisz martwić się o sprzątanie, pranie, przebieranie się, zakupy spożywcze czy cokolwiek innego, co wydaje się pochłaniać nasze codzienne życie. Zamiast tego możesz zrobić dokładnie to, co chcesz. To kompletna zmiana tempa.
 2. Spędzaj czas z przyjaciółmi i rodziną
  Wspólne spędzanie wakacji w karawanowym parku wakacyjnym daje Twojej rodzinie i przyjaciołom rzadką okazję do wspólnego spędzenia czasu. Niezależnie od tego, czy wolisz uprawiać sport, gotować razem, zwiedzać region, lub po prostu napić się drinka i pogawędzić – możesz to zrobić bez zwykłych rozrywek. Żadne inne święto nie jest dobrą okazją, aby skupić się na ludziach, których najbardziej obchodzi i stworzyć wspaniałe wspomnienia.
 3. Detox cyfrowy!
  To jest Twoja najlepsza szansa, aby zmusić wszystkich do wyłączenia smartfonów, komputerów i innych urządzeń elektronicznych. Postaraj się zachować w domu gry elektroniczne i gadżety, a przynajmniej pozwól im tylko o określonych porach dnia. Zachęć wszystkich, by wykorzystali czas z dala od ekranów, aby aktywować się na zewnątrz lub po prostu usiąść i zrelaksować się w sposób, o którym prawie zapomnieliśmy.
 4. Połączyć się z naturą
  W plenerze jest tyle piękna i rzadko mamy szansę to docenić. Kiedy ostatnio położyłeś się na trawie, odbyłeś długą wędrówkę, popłynąłeś w oceanie lub podziwiałeś czarne niebo usiane jaskrawymi gwiazdami? Szczególnie dzieci będą uczyć się więcej o naszym naturalnym świecie, doświadczając go, a nie tylko ucząc go w szkole lub oglądając go w telewizji.
 5. Każdy dostaje wakacje swoich marzeń
  Zgadza się – dzieci, rodzice i dziadkowie! Parki wakacyjne w przyczepach kempingowych to cudowne przygody dla dzieci, które mają tak wiele do zrobienia i wielu nowych przyjaciół, z którymi można się bawić. I zgadnij co? Dzięki temu mama i tata mają mnóstwo czasu na odpoczynek i odpoczynek, wiedząc, że dzieci są tak szczęśliwe, jak kiedyś. Jeśli chodzi o starszych z nas, nigdy nie znajdziesz bardziej towarzyskiego miejsca, aby cieszyć się popołudniowym napojem o piątej!
 6. Twoja najlepsza szansa na wakacje przyjazne dla zwierząt
  Nie zapominajmy też o naszych małych futrzakach! Stosy świątecznych przyczep kempingowych są obecnie przyjazne, więc nie musisz zostawiać swojego najlepszego przyjaciela z opiekunem zwierząt domowych lub w hodowli. Psy są doskonałymi towarzyszami wakacji, a park wakacyjny dla karawan będzie im odpowiadał znacznie lepiej niż większość innych typów zakwaterowania. Po prostu planuj z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że miejsce, w którym chcesz się zatrzymać, pokochasz twój pies, tak samo jak ty.
 7. Dostajesz mnóstwo pieniędzy za swoje pieniądze
  Parki wakacyjne w przyczepach kempingowych oferują szeroki wachlarz cen od prostego kępy trawy po w pełni samodzielną luksusową kabinę. Możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu i samozaspokajania pozostawia więcej pieniędzy na świąteczną zabawę. Po osiedleniu się na kempingu możesz wydać tak mało, jak chcesz, na dodatkowe atrakcje turystyczne lub posiłki w restauracji – to zależy od Ciebie!
 8. Jest tylko tak intensywny, jak chcesz
  Naprawdę nie musisz być Misiem Gryllsem, aby wybrać się na karawaning lub biwakować – chyba że to ci się podoba! Urlop z napędem własnym oznacza, że ​​możesz zabrać ze sobą wszystko, co chcesz: własną poduszkę, suszarkę do włosów, ulubiony sprzęt sportowy i tyle odzieży, ile chcesz. Zachowaj to podstawowo lub przejdź do pełnej wersji! Będziesz doskonale przygotowany na obie strony.
 9. Możesz znaleźć parking dla przyczep kempingowych prawie wszędzie
  Wczasowicze lub kempingi nie zawsze muszą być na plaży lub na górze. Znajdziesz karawanowe parki wakacyjne w samym środku pustkowia, a także w pobliżu miasta. Po prostu zdecyduj, w jakim regionie chcesz doświadczyć, aw pobliżu znajduje się park wakacyjny z karawanami, aby spędzić wakacje na wakacjach. Wypróbuj wyszukiwarkę Let’s Go Caravan Holiday Park, aby przekonać się sam.
 10. Caravan Parks zapewniają doskonałą lokalizację przy plaży, nad brzegiem rzeki i na terenie buszu
  W regionalnych miastach w całej Australii znajdziesz lokalne parki wakacyjne, w których można spędzić wakacje w najlepszym miejscu. Często cieszą się lokalizacjami nad brzegiem morza lub nad rzeką, zapewniając absolutnie najlepsze widoki i dostęp do naturalnego piękna tego obszaru. Kto by chciał zostać zamknięty w hotelu i kilometrach od wszystkich dobrych rzeczy, jakie ma do zaoferowania letnie wakacje?

Naprawdę jesteśmy w odliczaniu do końca roku, więc jeśli masz na myśli ulubione miejsce na wakacje, teraz jest czas, aby zabezpieczyć rezerwację na przerwę świąteczną. Parki wakacyjne w przyczepach kempingowych są idealnym wyborem dla rodzin w całej Polski w czasie wakacji letnich, dlatego warto mieć pewność, że nie umkną. Rezerwacje są zazwyczaj wymagane, szczególnie w czasie wakacji letnich, więc upewnij się, że zabezpieczysz swój urlop!

źródło: http://www.letsgocaravanandcamping.com.au/news-archive/top-10-reasons-a-caravan-and-camping-holiday-is-for-you/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button