Lokalizacja 62-050 Mosina ul. Marii Kownackiej 3
Kampery 607 725 838 Busy 797 355 477
biuro@bamar-kamper.pl

Bezpieczne wakacje w czasach pandemii? Wynajmij kamper!

Bezpieczne wakacje w czasach pandemii? Wynajmij kamper!

Jak zorganizować bezpieczne wakacje w czasach pandemii? Co zrobić gdy odwołana została wycieczka zagraniczna?

Wynajmij kamper i zadbaj o swoją rodzinę!

Samochód kempingowy (kamper) jest tak naprawdę przedłużeniem domu. Rodziny mogą swobodnie podróżować oraz spędzać czas na świeżym powietrzu, będąc razem. Wyjście z domu i cieszenie się przyrodą jest nadal bezpiecznym zajęciem, tak długo jak zachowane są zasady dystansu społecznego.


Wiele z kempingów zaostrzyło procedury dotyczące obsługi klientów i utrzymania czystości, w szczególności poprzez umieszczenie środków dezynfekujących w częściach wspólnych. Tymczasowo ograniczono również kwaterowanie grup zorganizowanych, dzięki czemu indywidualni klienci mają mnóstwo miejsca do odpoczynku.

Bezpieczne wakacje w kamperze pozwalają Ci decydować, jak bardzo zbliżasz się do innych, w przeciwieństwie do podróży w samolocie lub zatłoczonego parku rozrywki czy hotelu.

Jak planować wakacje w czasach pandemii?

Marcin i Iza, którzy mają dwoje małych dzieci, obecnie w drugiej i czwartej klasie, na pytanie, czy ich plany urlopowe uległy zmianie z powodu epidemii korona wirusa, odpowiedzieli:

“Nasze plany wakacyjne często polegają na wyjazdach zagranicznych i zmuszają nas do przebywania wielu godzin na zatłoczonych lotniskach. Ponieważ zostały wprowadzone ograniczenia w podróżowaniu i obawiamy się zagrożenia związanego z korona wirusem, zdecydowaliśmy się zamiast tego zaplanować tego lata przygodę kamperem.

Podczas gdy nasi przyjaciele obawiają się, że ich wycieczka zostanie odwołana i ich wakacje nie dojdą do skutku, nasze dzieci planują wszystkie miejsca, które chcą zobaczyć podczas naszych wakacji kamperem. Doszliśmy do wniosku, że kamper daje nam elastyczność w dostosowywaniu się do naszych potrzeb, a teraz najważniejsze jest bezpieczne otoczenie, które możemy łatwo zmienić.

Czujemy, że mamy kontrolę nad naszymi wakacjami i możemy zmienić plan podróży jeżeli będziemy tego potrzebować lub zdecydujemy się tak zrobić.”

Doszliśmy do wniosku, że kamper daje nam elastyczność w dostosowywaniu się do naszych potrzeb, a teraz najważniejsze jest bezpieczne otoczenie, które możemy łatwo zmienić.

Dlaczego warto wybrać kampera?

Kempingi oferują unikalne i różnorodne doświadczenia – od miejsc tuż przy plaży, po lasy i góry.

Możesz wybrać swojskie wakacje na wsi lub zatrzymać się tuż obok miasta i jego zabytków. To wszystko jest w zasięgu bezpiecznych wakacji i kampera.

Jeśli nie doświadczyliście jeszcze tej formy wakacji, to nie ma lepszego (i bezpieczeniejszego) czasu żeby zacząć. Zachowajcie spokój i zagwarantujcie sobie i waszej rodzinie bezpieczne wakacje.

Bamar Kamper – wynajem i sprzedaż kamperów. Sprawdź dostępne terminy (klik).

Więcej o akcji #BezpieczniejszeWakacje znajdziesz na https://bezpieczniejszewakacje.pl/

 

Call Now Button